به جام دیجیتال خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
Persian English
مجتمع فرهنگ دیجیتال فردایین میزبان جام دیجیتال در رشت


مجتمع فرهنگ دیجیتال فردایین میزبان جام دیجیتال در رشت

مجتمع فرهنگ دیجیتال فردایین رشتنماینده جام دیجیتال و برگزارکننده مرحله مقدماتی مسابقات بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای در استان گیلان شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه جام دیجیتال، پس از بازدید کارشناس این موسسه از مجتمع فرهنگ دیجیتال فردایین  رشت و ارزیابی امکانات مرکز و توانایی‌های اجرایی کادر مدیریتی و پس از هماهنگی با شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان ،مقرر شد مرحله مقدماتی مسابقات بین المللی بازی های رایانه‌ای در این مرکز برگزار شود.

آقای مسعود فرهودی بعنوان مدیر و آقای مجید اصغرپور بعنوان متصدی فنی این مرکز ، مسوولیت برگزاری و کنترل روند اجرایی مسابقات را به عهده دارد.

گفتنی است علاقمندان به باز‌های رایانه‌ای در استان گیلان می‌توانند پس از ثبت‌نام در سایت جام دیجیتال برای کسب اطلاعات بیشتر به رشت ، حاجی آباد ، روبروی نان فانتزی مانی ، بن بست رز ، پلاک 135 ، طبقه اول ، موسسه فرهنگی و هنری فردایین و جهت شرکت در مسابقات به مجتمع فرهنگ دیجیتال فردایین رشتواقع در : رشت ،میدان شهرداری ، مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا (ص) مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 2235752-0131 و 09118328364 تماس بگیرند . کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.